• Beste makelaar West-Brabant
  • Hoogste verkoopopbrengst
  • Maximale zichtbaarheid

Actievoorwaarden C&R Ninja-actie

Ken jij iemand die zijn of haar woning wil verkopen? Tip C&R Makelaars! Wordt jouw tip een nieuwe verkoopopdracht bij C&R? Dan ontvang jij van ons een Ninja-product. Lekker geregeld. 😉

Voor deze actie gelden de volgende voorwaarden:

  • De aangebrachte verkoper moet bij C&R Makelaars nog niet bekend zijn als potentiële verkoper en mag nog niet eerder zelfstandig contact met ons hebben opgenomen over de verkoop van de betreffende woning.
  • Je moet de tip bij C&R Makelaars doorgeven vóórdat de verkoper zelf contact met ons opneemt of een verkoopafspraak met ons maakt.
  • De actie geldt uitsluitend voor nieuwe verkoopopdrachten van bestaande woningen.
  • Er is sprake van een geldige aanbreng wanneer de aangedragen verkoper daadwerkelijk een verkoopopdracht met C&R Makelaars aangaat en de overeenkomst van opdracht tot dienstverlening is ondertekend.
  • Per nieuwe verkoopopdracht kan maximaal één Ninja-product worden toegekend.
  • Wanneer meerdere personen dezelfde verkoper aandragen, geldt degene die de tip als eerste aantoonbaar bij C&R Makelaars heeft doorgegeven.
  • De actie geldt niet wanneer de betreffende verkoper al in het klantenbestand van C&R Makelaars staat als actieve verkoopkans, al een verkoopgesprek heeft gehad of al door C&R Makelaars is benaderd over de verkoop van de woning.
  • De actie geldt niet voor je eigen woning: je kunt jezelf niet als tip aandragen.
  • Het Ninja-product wordt verstrekt nadat de verkoopopdracht definitief tot stand is gekomen.
  • Het type Ninja-product wordt bepaald volgens het op dat moment geldende actieaanbod van C&R Makelaars. Het product is niet inwisselbaar voor geld.
  • Eventuele kleur-, type- of modelkeuzes zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Indien het gecommuniceerde product niet meer leverbaar is, mag C&R Makelaars een gelijkwaardig alternatief aanbieden.
  • Een tip kan niet met terugwerkende kracht worden aangemeld.
  • Deze actie is niet te combineren met andere aanbrengacties of vergelijkbare promoties van C&R Makelaars, tenzij anders aangegeven.
  • Bij twijfel, misbruik of onduidelijkheid over de aanbreng behoudt C&R Makelaars zich het recht voor om te beoordelen of aan de actievoorwaarden is voldaan.
  • C&R Makelaars kan de actie tussentijds wijzigen of beëindigen. Reeds geldig aangebrachte tips van vóór de wijziging of beëindiging blijven onder de op dat moment geldende voorwaarden vallen.

Kortom: jij brengt ons in contact met een nieuwe verkoper, zij kiezen C&R voor de verkoop van hun woning en jij krijgt een Ninja-product.